Slovakia

If you are interested in purchasing a Montague Bicycle in Slovakia, please contact Citybikes s.r.o.

Montague Bikes are distributed in Slovakia exclusively by:

 

nám. Svatopluka Čecha 3
CZ 101 00 Praha 10 – Vršovice

Tel.: +420 – 234 139 444

info@citybikes.cz
www.citybikes.cz

Montague jsou revoluční skládací kola plné velikosti (prům. kol 26″,27,5″,28″) s důrazem na výkon. Univerzální, lehká, přenosná a propracovaná do nejmenšího detailu, přesvědčí i náročnější cyklisty. Čisté linie, pevná konstrukce, snadná manipulace a jedinečná patentovaná technologie skládání rámu.

Montague je výrobcem nejinovativnějších skládacích kol na světě. Využívá revoluční integrovaný skládací systém F.I.T. , který je v cykloprůmyslu považován za jeden z trendů budoucnosti.

Od roku 1988, kdy byla společnost založena, je MONTAGUE lídrem na poli skládacích kol s velkými koly. Proslavil se zejména svým armádním modelem PARATROOPER navrženým pro americké výsadkáře. Montague je vyhlášen jízdními vlastnostmi svých kol, které si nikterak nezadají s pevnými sportovními rámy a přitom lze kola během pár vteřil složit do kompaktního rozměru, který se pohodlně vejde třeba do kufru osobního automobilu, či pod stůl v kanceláři … což vystihuje motto: “REAL BIKES THAT FOLD”.

Subscribe For Updates

Receive new products, special offers, and exciting news from Montague riders around the globe. We'll never share your email with anyone.

You have Successfully Subscribed!